www.yasamhastanesi.com.tr

258 55 55 Bilgi ve Randevu hattı
Acil Servis 7 Gün 24 Saat

2000 yılında, 18 yataklı olarak hizmet vermeye başladığımız günden bu yana sağlık hizmetini toplumun her kesimi için ayrıcalığa dönüştürmek amacı ile bugün 6799 m2 kapalı alanda, 79  oda kapasitesi, ileri teknoloji ile donatılmış alt yapısı ve deneyimli uzman kadrosu ile tam teşekkürlü olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Uzman hekim kadromuz, güler yüzlü çalışanlarımız, kaliteyi ilke edinmiş sağlık hizmetlerimiz, sürekli yenilenen teknoloji ve yeni yatırımlarıyla geleceğe güvenle ilerliyoruz. Birçok branşta poliklinik hizmeti, radyoloji ve laboratuvar ünitelerimiz, tam teşekkürlü ameliyathanelerimiz, acil gözlem yataklarımız ve check-up uygulamalarımızla hastalarımıza üst düzeyde sağlık hizmeti sunuyoruz.

Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi olarak değerli uzman doktor kadromuz, tıbbi ekibin çalışmalarına büyük katkı sağlayan yardımcı personelimiz ve hastalarla hasta yakınlarına güler yüzle destek olan tüm çalışanlarımız ile üst düzey sağlık hizmetine konfor katıyoruz.

Çağdaş teknolojiyi kullanarak, sağlık alanında öncü, bilimsel, vicdani ve etik ilkeler konusunda ödünsüz, güvenilir, ekonomik, hızlı ve kaliteli hizmet sunan Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi’nde hasta ve hasta yakınlarının ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak birçok birim var.

Tekirdağ’da, sağlık alanında Yaşam ailesinden aldığı güçle, sağlıkta değişim ve dönüşüm projelerine uygun olarak kendini yenileyen Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi hem SGK hem de özel sigorta anlaşmaları ile sağlık hizmetini 7 gün 24 saat kesintisiz sürdürüyor.