www.yasamhastanesi.com.tr

258 55 55 Bilgi ve Randevu hattı
Acil Servis 7 Gün 24 Saat

KURUMSAL


Organizasyon Şemamız İçin Tıklayınız...!

Kalite Organizasyon Şemamız İçin Tıklayınız...!


VERBİS

Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni İçin Tıklayınız...!

Kişisel Verilerin Korunması Başvuru Formu İçin Tıklayınız...!


MİSYON

En önemli değerlerden olan SAĞLIK’a ahlaki değerler çerçevesinde, bütüncül kalite anlayışı içerisinde, güçlü hekim kadrosu ile her zaman teknolojik yenilikleri takip eden, hasta ve çalışan memnuniyetini ve güveniliğini hedef edinip, Bölgede birçok konuda öncülük etmek..

VİZYON

Sağlık hizmeti ile hasta ve hasta yakınlarının güvene dayalı, kaliteli, bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında yaşam kalitelerini yükselterek, uzman kadromuz ile sağlıklı kalabilmelerine katkıda bulunmak, sağlık sorunlarına en kısa sürede, en doğru çözümü üretmek, hastalar ve sağlık çalışanları tarafından tercih edilen Güvenin ve Mükemmelliğin merkezi olmak.

DEĞERLERİMİZ

HASTA GÜVENLİĞİ, TEDAVİSİ VE BAKIMI :
Güncel tedavi yaklaşımlarıyla, hasta güvenliğini ön planda tutarak kaliteli bakım hizmeti sunmak ve devamlılığını sağlamak önceliğimizdir.
SÜREKLİLİK :Sunduğumuz sağlık hizmetini ölçülebilir ve değerlendirilebilir bir sistem ile kontrol ederek sürekliliğini sağlamak.
ŞEFFAFLIK: Hasta ve çalışan haklarına inanıyor ve sahip çıkıyoruz. Tüm süreçlerimizde bilgi edinme hakkına özellikle saygılıyız.
ÇALIŞAN DEĞERİ: Çalışanlarımıza sürekli mesleki ve kişisel gelişim imkânı, fırsat eşitliği sunarak, sevgi ve saygıya dayalı, güvenli ve huzurlu çalışma ortamı oluşturarak çalışanlarımızın kurum değerine katkısını teşvik etmek prensibimizdir.
HASTANEMİZİN TOPLUMSAL ROLÜ (SOSYAL SORUMLULUK): Ruhen ve bedenen sağlıklı ve mutlu bireylerin huzurlu toplumu oluşturacağı, sağlık hizmeti ve eğitiminin toplumun her parçasına ulaşması gerektiği inancıyla insanlarımıza faydalı olmak ilkemizdir.
-TOPLUMA ÇEVREYE VE YASALARA SAYGILI OLMAK.

Dök No: KU.YD.87
Yayın Tah. : 15.12.2015 | Rev. No. : 0

Web Sitelerimiz

Yaşam Obezite Merkezi yasamobezitemerkezi.com

Yaşam Diyaliz Merkezi yasamdiyalizmerkezi.com

Hasta ve Ziyaretçi Rehberi

Hasta ve Ziyaretçi Rehberi