www.yasamhastanesi.com.tr

258 55 55 Bilgi ve Randevu hattı
Acil Servis 7 Gün 24 Saat
Hata
  • JFolder: :files: Dizin bir klasör değil. Dizin: /home/xnhnuldh/public_html/images/stories/Vali_Ziyaret/
Dikkat
  • JW_SIG_PRG
  • Simple Image Gallery (free) is present and enabled in your site. Please disable it first, in order to be able to use the more advanced Simple Image Gallery Pro.

Özel tekirdağ Yaşam Hastanesi'nden Vali Kelemek'e ziyaret

ÖZEL TEKİRDAĞ YAŞAM HASTANESİ'NDEN VALİ KEMELEK'E ZİYARET Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi Kalite Yönetim Direktörü ve Hastane Müdürümüz Serdar ÖZKAN, Kalite Yönetim Sorumlumuz Dicle AYAN ve Halkla İlişkiler Sorumlumuz Selda ÇABUK, Vali Zübeyir KEMELEK'i makamında ziyaret ettiler.

Hastane Müdürümüz Özkan sayın Valimize, Sağlık Bakanlığı Kalite Geliştirme ve Daire Başkanlığı'nın düzenlediği “ Sağlıkta Performans ve Kalite Kongresinde” Türkiye genelinde devlet hastaneleri,araştırma hastaneleri ve özel hastanelerin toplam 672 sunumla katıldığını, 2 aşamalı değerlendirmeye tabi tutulan bildirimlerden sadece 37 poster bildirisinin seçildiğini ve uygun görülen bu sunumlardan sadece iki sunumun özel hastanelere ait olduğunu, Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesinin 3 ay süren bir çalışma ile şekillendirdiği , İngilizce ve Türkçe olarak hazırladığı poster bildirimi ile ilgili olarak, Sağlık Bakanlığı Kalite Geliştirme ve Daire Başkanlığından davet aldığımızı belirtti. Vali Kemelek , Tekirdağ da açılan ilk özel hastane ”Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi'nin”, Kaliteli ve nitelikli sağlık hizmeti sunduğunu, bölge halkının aldıkları sağlık hizmetleri ile ilgili hastanemizden duydukları memnuniyetlerini aktardıktan sonra, sunuma layık görülen poster bildirimi ile ilgili hastanemizin elde etmiş olduğu başarıdan dolayı tebrik ettiğini ve Hastanemizin ziyaretinden dolayı memnunluk duyduğunu belirtti.

{gallery}/Vali_Ziyaret{/gallery}

Web Sitelerimiz

Yaşam Obezite Merkezi yasamobezitemerkezi.com

Yaşam Diyaliz Merkezi yasamdiyalizmerkezi.com

Yaşam Hastanesi - Sanal Tur

Sanal Tur İle Hastanemizi Gezebilirsinizi

Hasta ve Ziyaretçi Rehberi

Hasta ve Ziyaretçi Rehberi